UPC Duffel start zomer met muziek in het park

Boterhammen in ons Park

Het Universitair Psychiatrisch Centrum Duffel start met de zevende editie van het zomerse festival Boterhammen in ons Park. Iedereen is welkom om zeven donderdagen op rij te genieten van boterhammen en muziek.

“De zomer staat voor veel mensen gelijk aan festivals, dat gevoel mogen we ook hier ervaren”, vertelt Dirk Broos, algemeen directeur UPC Duffel. “Patiënten zien veel medewerkers op vakantie vertrekken terwijl zij hier blijven. Op deze manier waait er ook voor hen een zomersfeertje aan.”

Zeven donderdagen op rij zorgen muzikanten tijdens de lunch voor dat zonnige gevoel. Lies & Jeroen trappen donderdag 7 juli om 12 uur de spits af met hun Nederlandse luisterliedjes. Daarna volgen onder meer Bram Jam, Cream Colored Ponies, Sofie La digue en Rick Mercelis. Het concept is simpel. UPC Duffel zorgt voor de muziek. Boterhammen moet je zelf meebrengen.

Taboe doorbreken

Boterhammen in ons Park is niet enkel voor patiënten en medewerkers bedoeld. Wie woont en werkt in en rond Duffel is welkom. Evenals toevallige voorbijgangers. “Als ziekenhuis zijn we een open gemeenschap waar we professioneel werken rond ziekte en gezondheid, succes en falen. Iedereen wordt er wel eens mee geconfronteerd. Rondom ons ziekenhuis staan geen hoge muren. We hopen zo bij te dragen tot en samenleving waar psychische kwetsbaarheid niet langer een taboe is.”

Boterhammen in ons Park
Het concept is simpel. UPC Duffel zorgt voor muziek. Boterhammen moet je zelf meebrengen.

LEES OOK OP INFUUS:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

REACTIES

Trending

Infuus nieuwsbrief

Straffe verhalen van, door en voor zorgprofessionals – maandelijks in jouw mailbox afgeleverd.